DAFKOCANI.com

Switch to desktop Login

(Фото) Одиграна „Класен непријател“

DSC09509Вчеравечер во 22 часот настапија членовите Драмската секција на СУГС „Јосип Броз Тито“...

од Скопје кои ја одиграа тинејџерската претсава „Класен непријател“.

 

2012 @ Драмски Аматерски Фестивал - Кочани. Сите права се задржани.

Top Desktop version